Tüm sorularınız için;"sebyfashion@gmail.com" adresine mail atabilirsiniz.Güzel vakit geçirmeniz dileğiyle:)

7 Aralık 2013 Cumartesi

Bir özel gün daha..Söz Elbisesi..

Merhaba Arkadaşlar,
Bir süredir yazamadığım canım bloğuma yeni mutluluklarla yeniden yazmanın sevinci içerisindeyim.:) Malum bizde kuzen çok,birini daha sözledik.Gelinimizi aldık çok şükür.Artık bir kuzenimiz daha var yani.Ailemiz genişliyor ama bir yandanda neredeyse elimde büyüyen canlarımı böyle görünce de yaşlandım bee.! diyorum walla..Neyse çok şükürki bu güzel mutluluklara ortak olmak nasip oluyor.Bu seferde güzel gelinimizin elbisesini dikmek bana nasip oldu.


Maşallah hem güzel hem ince kendisi:) O da bana bırakınca herşeyi,bende keyifle diktim.Kumaşı oldukça fazla seçenek arasından seçtik.Renk konusunda kararsızlıklar yaşadık ama , bence farklı bir renk seçtik. Aslında gri diye aldık ama buz mavisi,gümüş arası birşey.Bu rengi böyle abiyemsi elbiselerde pek kullanmıyorlar nedense.Ama renk çok yakıştı.Biraz cesaret gerek sanırım.Prof resimler elime ulaşmadı hala ama ben cep çekimleriyle paylaşıyım dedim.


Elbiseyi görüldüğü üzere üzeri dantelli,altı sade olarak yaptım.Hem sade olsun istedik,hemde yine bu özel güne biraz daha ışıltılı olsun dedik.


Kızımız çok zayıf diye etek bölümünü pileli yapıp,elbise klasik bir görüntü vermesin diyede belden eteğe dantel akıttım.Ayrıca beline ince bir kemerle bel vurgusunu ortaya çıkarmaya çalıştık.Tabii kol uçlarına dantel dilimleri ekledim.Aslında kumaşı biraz kalın ve sert olduğu için etek kısmı oldukça kabarık oluyordu.Ama söz evde olduğu için böyle bir abartıya gerek yoktu.O yüzden kabarıklığı olanildiğince azalttım.


O gece hem kuzenimin mutluluğunu paylaştım,hemde kendi mutluluğumu.İnanın ki insanın ürettiği birşeyin beğenilmesi kadar güzel bir haz yok bence:) 


Kısacası böylece bir elbise daha çıktı meydana yani.Sonuçta onlar erdi muradına,biz de paylaştık.:)Çiftimize kocaman MAŞALLAH.! Diyerek


Bizlere de daha nicelerini görmeyi dileyerek,son veriyorum postuma.Allah tüm sevenleri kavuştursun,kavuşanları da ayırmasın inşallah❤️💕
Kalın sağlıcakla
Serap Büyük Yılmazer


7 yorum:

 1. Detaylar çok şık.Maşşallah çok ta yakışmış :)

  YanıtlaSil
 2. Elbise cok guzel ve zarif,eline saglik serapcim,ciftede mutluluklar.gonulleri hep bir olsun insallah.

  YanıtlaSil
 3. Kız maşallah çok zarif ve elbisede güzel olunca çok yakışmış.ellerinize sağlık:))

  YanıtlaSil
 4. instagramda görmüştüm maşallah gelininiz çok güzel allah mesut etsin. elbise çok şık olmuş e zayıf olunca gelin hanım çok da yakışmış :)

  YanıtlaSil
 5. Ozel dikim yapıyor musunuz siparis üzeri e

  YanıtlaSil

Doğru yada yanlış bütün yorumlarınızı ilgiyle takip ediyorum...Ve yazdığınız için teşekkür ediyorum..sevgiyle kalın...

Bunlarda ilginizi çekebilir..!Bi bakın bakalım:))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...